09122800582 شنبه الی پنجشنبه 9 الی 19
farzadfahimifard@yahoo.com

Monthly Archives آذر ۱۳۹۶

فروش نهال بلوبری هلندی و ترکیه ای

نهال بلوبری هلندی به قیمت عمده ٧٠،٠٠٠ – ١٢٠،٠٠٠   تومان، همراه با ضمانت در شرکت توت آبی پایتخت قابل عرضه می‌باشد. در تعداد خرید ۴٠٠٠ عدد به بالا .
سایر محصولات: نهال رازبری قرمز و زرد، نهال وایت کارنت، بلک کارنت، رد کارنت، نهال بویرن بری و واین بری و بسیاری از واریته‌های سردسیر و گرمسیر و نهال‌های خاص دیگر که مدنظر شما باشد. امیدواریم با استقبال دوستان عزیز بتوانیم کشت‌های جدید را جایگزین کشاورزی سنتی کنیم و در همین راستا به هرچه بهتر شدن چرخه اقتصادی کشاورزی در کشور عزیزمان کمک کنیم.

نهال بلوبری در تیراژ تک فروشی به قیمت ١٢٠،٠٠٠ تومان برای گونه های شمالی همچون چندلر ، بلوکراپ ، بلوگلد میباشند . گونه های جنوبی که امسال دومین  سال ورود به کشور هستند در تعداد کم به مبلغ ١٢٠،٠٠٠ تومان ارایه میشوند . واریته های جنوبی شامل اونی یل ، شارپ ، جوبییل میباشد و برای استانهای مازندران و گلستان و گیلان و شهرهای جنوبی که گرم هستند ، مناسب هستند .

نهالهای جدید بلوبری ۴ ساله با یک متر ارتفاع رسید و موجود میباشند برای دوستانی که تقاضای نهالهای جدید وارداتی دارند با پی وی ادمین @blueberrycenter  در ارتباط باشند.

در ضمن قیمت نهال‌های جدید کاملا با قبل متفاوت هست لطفاً برای اطلاع از قیمتهای جدید  کانال تلگرام را پیگیری کنید .

آذر ۱۷, ۱۳۹۶ نهال میوه های کمیاب ۶ دیدگاه ادامه ...